KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613018
nr 1461 3018
Henrik Bager
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Pojke och flicka på strand. Signerad, daterad 1984. Olja på duk: 29x32 cm, yttermått inklusive ram: 32x35 cm
Henrik Bager, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:55:12
16/4 22:50:37